0

Sepetinizde ürün yok

Hayattan zevk almayı ertelemeyin.

  • Yorum yok
  • 946

Hayattan zevk almayı ertelemeyin!

Kitap okumayı, müzik dinlemeyi, bitki büyütmeyi, gezmeyi, yaşam alanlarınızı özelleştirmeyi, çalışma ortamınızı kişiselleştirmeyi ihmal etmeyin. Yaptığınız en ufak değişikliğin sizi yansıttığına emin olun, yapmış olmak için yapmayın; hayal edin, hedef koyun, isteyin, çabalayın ve elde edin! Attığınız her adımın, aldığınız en ufak bir parçanın dahi sizi yansıttığına emin olun. Tek tek bakıldığında bir şey ifade etmeyebilir ama hücreleriniz gibi bir araya geldiklerinde harika bir uyum içinde olacaklar emin olun!

Acele etmeyin, çabuk tüketmeyin, sindirin, özümseyin ve zevk alın! Dekorasyonla alakasız olduğunu düşünmeyin, evinizde en uzun süreyi geçirdiğiniz oda ya da alana değil, evinizin her bir karesine bir kez daha bakın, orada siz var mısınız?

Blogda okuyacağınız yazılar sadece alışverişle ve ev dekore etmekle alakalı olmayacak. Hayatın içinde karşımıza çıkan her şeyi burada görebileceksiniz. Tavsiyeleriniz varsa da seve seve değerlendirebiliriz. Her yazı da kulaklarımıza küpe etmelik bir not olacak ki bu yazının başlığı;

  1. Hayattan zevk almayı ertelemeyin.

Hazırsanız başlıyoruz 🙂

Bunları da beğenebilirsiniz

X