0

Sepetinizde ürün yok

Dekorasyonda 3K&1Y nedir?

  • Yorum yok
  • 1025

Dekorasyonda 3K&1Y nedir?

Tahmin ettiğiniz gibi, kedi&kitap&kahve ve fonda yağmur sesidir, camlardan süzülen damlalardır.

Evet geldi, Ekim ayı geldi ve instagram akışlarımıza kahve, kitap, kedi fotoğrafları düşmeye başladı. Şimdi Starbucks Pumpkin Spice Latte’sini yapmaya başlar, yazın o sahil senin bu aktivite benim gezen ayaklar evde okunacak kitapları kurcalamaya başlar. Sonbahar da böyle güzel.

Evde sıcacık kahveni yapıp, Ufak Tefek Cinayetler olur, Çukur olur yok bunlar olmadıysa, Netflix’in sizin için önderdiği minimum 5 dizi illaki vardır onlar olur, hayır ben bunlarla moda giremiyorum derseniz içinde Adile Naşit’in kahkahaları olan, Tarık Akan’ın gözleri, Münir Özkul’un içimizi burkan baba rolleri olan bir Yeşil Çam filmi illa ki olur.

Sıcacık battaniyenin altında, belki biraz mısır patlatıp ya da bir bitki çayı yapıp onun mis kokusuyla evinde huzurla oturuyor olduğuna şükredersin. Böyle anlarımızı çoğaltmak lazım sanki. Size keyifle eşlik etmek isteriz, Ağustos ayında 125TL üzeri alışverişlerinizde İş Bankası Kültür Yayınları, Modern Klasikler Dizisi’nden kitap hediyemiz olmuştu. Bu hediyenin Ekim ayına daha çok yakışacağını düşünerek tekrarlamak istedik. 31 Ekim dahil, ürün bedeli 175TL üzerinde olan tüm alışverişlerinizde huzur dolu sonbahar günlerine eşlik edecek bir kitap ve tek demlemelik bitki çayı armağanımız olacak.

Evinize huzur dolsun diye..Kapanışı Ataol Behramoğlu’na bırakalım mı ?

Eylül sabahının serinliğini
Yaprakların serinliğini
Ciğerlerime dolduruyorum
Sessizlik ve serinlik
Birleşiyor
Yıkanmış güvercinler
Ve çok uzakta bir tren sesi
Her zaman yeniden başlamak duygusu
Doğuyor içimde
Her uyanışımda
Düşmanlarımı bağışlıyorum
Daha çok seviyorum dostlarımı
Her uyanışımda
Eylül sabahının serinliğini
Yaprakların serinliğini
Yüreğime dolduruyorum

Bunları da beğenebilirsiniz

X